Loading

آموزش فتوشاپ سی سی برای طراحی وب

فتوشاپ سی سی برای طراحی وب یک آموزش جامع و رایگان است

در طراحی وب طراحان و توسعه دهندگان در کنار یکدیگر اقدام به طراحی و ساخت  یک وب سایت می کنند

اگر شما میخواهید اطلاعات خود را در زمینه طراحی قالب وب سایت افزایش دهید این آموزش فتوشاپ سی سی برای طراحی وب کاملا مناسب شماست.

بی شک فتوشاپ یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی گرافیک دنیاست که با فراهم آوردن محیطی ساده، دلپذیر و کاربرپسند و همچنین ابزارها و امکانات پیشرفته می تواند در زمینه های مختلف به شما برای انجام کارهای گرافیکی کمک بسزایی انجام دهد.

در این آموزش فتوشاپ سی سی برای طراحی وب با بسیاری از نکات کلیدی طراحی قالب وب سایت در فتوشاپ و همچنین به کارگیری درست این نرم افزار در زمینه طراحی وب آشنا خواهید شد.

تاکید بیشتر این آموزش فتوشاپ سی سی برای طراحی وب  استفاده از نرم افزار  فتوشاپ cc در طراحی قالب وب سایت است اما این بدین معنا نیست که از تکنیک ها و روش های گفته شده در این آموزش فقط می توان در طراحی وب استفاده کرد بلکه شما در هر طراحی دیگری نیز می توانید خلاقیت خود را به کار بگیرید و از این روش ها استفاده کنید.

مفاهیم زیادی مرتبط با طراحی وب سایت در این آموزش بیان شده اند که به درک بهتر شما از طراحی قالب وب سایت کمک خواهند نمود.

آموزش فتوشاپ cc برای طراحی وب به زبانی ساده و روان تهیه شده و با داشتن آشنایی مقدماتی با فتوشاپ می توانید به راحتی این دوره آموزشی را فرا بگیرید.

 

همانطور که می دانید یکی از پرطرفدارترین برنامه ها برای انجام کارهای گرافیکی، نرم افزار ادوبی فتوشاپ (Adobe Photoshop) است که ابزارها و امکانات کامل و بی نظیری را در زمینه کار با تصاویر و ایجاد طرح های گرافیکی در اختیار تمام افراد از مبتدی تا حرفه ای قرار می دهد.

می توان گفت صفحات وب از دو قسمت عمده شامل محیط گرافیکی و محیط کد نویسی تشکیل شده اند و به همان اندازه که کد نویسی درست در طراحی وب‌ سایت مهم است، طراحی گرافیکی وب سایت نیز اهمیت ویژه‌ای دارد.

شما با استفاده از فتوشاپ و ابزارهای موجود در آن می توانید به ساخت گرافیک های وب پویا، wireframe و … بپردازید. در فتوشاپ طراحی وب  قادر خواهید بود تا یک محیط کاری وب به صورت سفارشی برای خود تنظیم نموده و به انجام امور پرکاربردی نظیر نقاشی، رنگ آمیزی، رسم اشکال وکتور، ایجاد متن و … بپردازید.

برای دیدن آموزش صفر تا صد پلاگین نویسی وردپرس اینجا کیک کنید

سرفصل دوره فتوشاپ سی سی برای طراحی وب

 1. معرفی دوره
 2. پیش از شروع
 3. مفاهیم اصلی و پایه
 4. آماده سازی فتوشاپ برای وب
 5. انتخاب رنگ و فونت مناسب
 6. کار با لایه ها
 7. کار با shape‎ و smart object‎
 8. کار با متن
 9. کار با Layer Style‎
 10. خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ
 11. طراحی واکنش گرا
 12. ساختن wireframe‎
 13. افزودن عناصر ui‎
 14. سرهم بندی صفحه ماک آپ
 15. بهینه سازی گرافیک وب
 16. ساخت تصاویر sprite‎
 17. استفاده از دیگر نرم افزارها
 18. جمع بندی

برای دیدن آموزش های بیشتر از فتوشاپ اینجا کلیک کنید

رایگان – خرید