No input file specified.
برنامه‌ نویسی اندروید

دورهٔ آموزش پیشرفتهٔ آموزش برنامه‌ نویسی اندروید

در دو قسمت و به‌صورت پروژه محور تهیه شده و در این آموزش برنامه‌ نویسی اندروید ویدیویی پروژه سامانه اتوبوسرانی تهران را پیاده سازی کرده‌ایم. هر بار که مبحثی جدید ارائه می‌شود، روش‌های آموزش داده شده را روی پروژه پیاده‌سازی می‌کنیم و قدم‌به‌قدم همراه با آموزش، پروژه تکمیل می‌گردد. از صفر تا صد یک پروژه برنامه‌نویسی اندروید را به‌طور کامل در محیط Android Studio کنار ما خواهید بود تا با جدیدترین روشهای پیاده سازی اپلیکیشن اندروید همراه باشید.
پروژه اپ اتوبوسرانی تهران مبتنی بر دیتابیس یا پایگاه داده بوده و کاملا شیءگرا پیاده‌سازی شده است. همچنین با آموزش بخش وب سرویس، مسیرهای جدید از سمت سرور به برنامه وارد می‌شود.
هنگامی که برنامه باز می شود لیست ایستگاه‌های اتوبوس نمایش داده می‌شود به صورتی که سامانه مربوط به هر ایستگاه، دارای رنگ مربوط به خود است. با انتخاب هر ایستگاه در صفحه بعدی که دارای tab Swip است، مشخصات هر ایستگاه، نقشه ایستگاه در گوگل و ساعات حرکت اتوبوس از هر ایستگاه نمایش داده می شود.
با فصل اول دورهٔ پیشرفتهٔ آموزش برنامه نویسی اندروید در اندروید استودیو در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.
لازم  به گفتن است که فایل‌های تمرین متعلق به هر دو قسمت آموزش است.

این دوره بخش دوم برنامه‌ نویسی اندروید

از مجموعه آموزش پیشرفته برنامه‌ نویسی اندروید در قالب پروژه محور است که در این مجموعه آموزش آنلاین به پیاده‌سازی اپلیکیشن سامانه اتوبوسرانی تهران می‌پردازیم. هر بار که موضوع جدیدی را می‌آموزیم، آموخته‌هایمان را روی پروژه سامانه اتوبوسرانی پیاده‌سازی می‌کنیم و قدم‌به‌قدم همراه با آموزش، پروژه تکمیل می‌گردد. از صفر تا صد یک پروژه برنامه‌نویسی اپلیکیشن اندروید را به‌طور کامل در محیط اندروید استودیو در کنار هم کار خواهیم کرد تا به جدیدترین روشهای پیاده‌سازی و اجرای اپلیکیشن اندروید مسلط شوید.
 آموزش برنامه‌ نویسی اندروید پروژه اپلیکیشن اتوبوسرانی تهران به دیتابیس تکیه دارد و کاملا شیءگرا اجرا می‌شود. همچنین با آموزش بخشهای وب سرویس، می‌توانیم مسیرهای جدید را از سمت سرور به برنامه وارد کنیم.

برای دیدن آموزش های بیشتر اندروید اینجا کلیک کنید

با باز شدن برنامه سامانه اتوبوسرانی لیست ایستگاه‌های اتوبوس به نمایش در می‌آید. سامانه مربوط به هر ایستگاه، دارای رنگ مربوط به خود است. با انتخاب هر ایستگاه در صفحه بعدی که دارای tab Swip است، مشخصات هر ایستگاه، نقشه ایستگاه در گوگل و ساعات حرکت هر ایستگاه نشان داده می شود.
با فصل دوم دوره پیشرفته آموزش برنامه‌نویسی اندروید در Android Studio در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.
لازم  به گفتن است که فایل‌های تمرین متعلق به هر دو قسمت آموزش برنامه‌ نویسی اندروید است

 

آموزش وردپرس آموزش طراحی سایت آموزش C# آموزش برنامه نویسی آندروید آموزش php قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب فروشگاهي وردپرس